EXTRALINK PATCHCORD MM OM2 SC/APC-LC/APC DUP 50/125 3M

  • EXTRALINK PATCHCORD MM OM2 SC/APC-LC/APC DUP 50/125 3M
Producent: ExtraLink
Kod produktu: ex.1148
22,78 zł
/ szt.

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dbamy o Twoją wygodę. Dlatego oferujemy Ci wygodny system zwrotów.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.
Parametry techniczne:
Długość:
3.000 metr
Typ okablowania:
światłowód wielomodowy 50/125 (OM2)
Typ wtyczki 1:
SC/APC
Typ wtyczki 2:
LC/APC
Maksymalna prędkość transmisji:
1 Gb/s
Dodatkowe informacje:
Dupleks
Kolor:
Czerwony
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Rękojmia 12 miesięcy - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 12 miesięcy.

Rękojmia 12 miesięcy
Opinie naszych klientów
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel